fbpx
Wybierz kategorię

Pościel świecąca w ciemności

26 kwietnia 2021

„Pora do łóżka” – nie musi oznaczać smutnego grymasu na twarzy Twojej pociechy, a zabawa nie musi kończyć się wraz z zachodem słońca.

Fluorescencyjna pościel może pomóc Twojemu dziecku oswoić się z ciemnością i zamienić pokój w magiczną krainę. Wzory i kolory są tak zróżnicowane, że każdy mały śpioch znajdzie dla siebie wymarzony wzór.

 

W jaki sposób pościel świeci w ciemności?

 

W procesie produkcji na część materiału nakładamy specjalną, fosforyzującą farbę. To barwnik, który jest w stanie zaświecić własnym światłem po uprzednim naświetleniu. Nasza pościel zatem zaświeci w ciemności, gdy wcześniej wystawimy ją na działanie promieni słonecznych lub żarówki.  Im dłużej i mocniej pościel zostanie naświetlona, tym lepszy efekt uzyskamy.

Czy pościel fosforyzująca jest bezpieczna?

 

Jak każdy rodzic, na pewno zastanawiasz się czy pościel pokryta farbą fluorescencyjną nie zaszkodzi twojemu dziecku. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Oeko-tex 100, który jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa, możesz więc spokojnie otulać siebie i swoje dziecko naszymi pościelami każdej nocy.  Wszystkie wzory z tej kolekcji są zrobione w 100% z bawełny, co sprawia, że pościel jest  oddychająca i niezwykle miła w dotyku.

Jak dbać o pościel świecącą w ciemności?

Pościel fluorescencyjna powinna być użytkowana według zaleceń podanych na metce. Oznacza to, że należy ją prać w maksymalnie 40 stopniach, zawsze po lewej stronie. Powinniśmy prać ją z innymi pościelami w podobnych odcieniach kolorystycznych. Farba fosforyzująca z czasem może tracić świecące właściwości, ale nie umniejsza to estetycznym walorom pościeli i nawet po wielu praniach będzie świetnie spełniać swoją funkcję.

Wzory i kolory

Przygotowaliśmy dla Was wiele nowych wzorów, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.  Hitem tego sezonu są motywy z game-padami, o których marzy teraz większość młodych gamerów. Świecące elementy idealnie wpasowują się w klimat wirtualnego świata:

pościel świecąca w ciemności

posciel swiecaca w nocy z motywem gry

posciel swieci w ciemnosci

A może szukasz bardziej dziewczęcego wzoru? Dla małych gamer’ek przygotowaliśmy specjalną różową pościel z motywem gier:

 

pościel świecąca w ciemności

Dla małych konstruktorów też mamy coś ekstra! Energetyczna i kolorowa pościel z klockami zachwyci każdego fana Lego. W nocy niektóre fragmenty układanki zaświecą fosforyzującym światłem:

 

posciel swiecaca w nocy klocki lego

W ofercie mamy również pościel, która zauroczy każdego miłośnika koni. To idealna pościel na lato!

 posciel z koniem swiecaca w nocy

 

Wybór pościeli, która świeci w ciemności to prosty trik, który urozmaici wygląd pokoju twojego dziecka. Taka pościel będzie również ciekawym i nietypowym pomysłem na prezent.

Sprawdź, gdzie zakupisz fosforyzującą pościel w zakładce „dystrybutorzy” na naszej stronie!

Zobacz kolejne wpisy