fbpx
Wybierz kategorię

Kreujemy, inspirujemy i tworzymy unikalne kolekcje

Marka Detexpol kreuje, inspiruje i tworzy unikalne i ponadczasowe kolekcje już od kilkunastu lat. Od początku istnienia naszej Firmy priorytetem była wysoka jakość za przystępną cenę.

Tworząc nasze produkty kierujemy się pasją i konsekwencją, która przejawia się zarówno w odniesieniu do procesów produkcyjnych, jak i wzornictwa. Jest to nasza droga do kreowania dobrze postrzeganej marki o rosnącej wartości rynkowej.

Od samego początku pracujemy na zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów. Utalentowani i wszechstronni projektanci, wspierani najnowocześniejszą technologią, wraz z profesjonalistami w zakresie sprzedaży i marketingu realizują misję marki Detexpol, którą jest kreowanie trendów i zaspokajanie potrzeb Klientów poszukujących ciekawego wzornictwa w połączeniu z najwyższą jakością.

Lider branży tekstylnej

Na przestrzeni kilkunastu lat działalności stworzyliśmy spójny, a zarazem rozpoznawalny styl. Nasze produkty wyróżnia nowatorstwo wzornicze, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka oferta tkanin domowych. Nasza wiedza na temat tekstyliów bezustannie się rozwija.

Wysoki poziom technologiczny
Bogate wzornictwo
Doskonałe wskaźniki użytkowe
Szeroka gama kolorystyczna

Aby w pełni móc realizować misję marki i stale podnosić naszą konkurencyjność śledzimy najnowsze trendy we wzornictwie tkanin.

Wysoki poziom technologiczny, doskonałe wskaźniki użytkowe, bogate wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna oraz perfekcyjne wykończenie produktów, to wartości, które pozwalają dostosować naszą ofertę do oczekiwań Klientów.
Jako lider branży tekstylnej, producent pościeli, tekstyliów hotelowych oraz ręczników odważnie kształtujemy nowe trendy, wprowadzamy zaawansowane technologie i tworzymy unikatowe kolekcje.

Klienci z całej Europy

Detexpol dziś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku polskim w sektorze tkanin domowych. Stale się rozwijamy i nie ograniczamy się jedynie do naszego rynku.

Licencjonowane produkty

Szczególnie dynamicznie rozwijającą się grupą naszej działalności są produkty oparte na licencjach.

Naszymi Klientami są wszystkie osoby ceniące piękno, wygodę i doskonałą jakość.

To dla nich tworzymy wzory, które pozwalają wyrazić siebie w indywidualny sposób, jednocześnie czyniąc ludzką przestrzeń przyjazną, funkcjonalną i piękną. Sprzyja temu szeroka oferta – od kompletów pościelowych poprzez ręczniki i koce po produkty dla najmłodszych.

Wybór naszych produktów może sprawić, że świat wokół Państwa stanie się piękniejszy i nabierze kolorów. Jesteśmy i tworzymy z myślą o tych, którzy chcą by ich prywatny świat wokół wyglądał piękniej.

Certyfikaty

Nasze produkty posiadają certyfikaty najwyższej jakości Oeko-Tex Standard 100. Surowce i materiały, z których powstają nasze produkty są bezpieczne i gwarantują najwyższą jakość potwierdzoną badaniami.

Produkty dla dzieci posiadają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Są bezpieczne i mogą być stosowane dla dzieci od najmłodszych lat. Poza tym wszystkie produkty licencyjne mają certyfikaty jakości dostawców.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj sie z nami, zadzwoń +48 532 402 991 lub napisz Kontakt