fbpx
Please select a category

CONTACT US

Trade office
  • 95-071 Rąbień, ul. Okrężna 14
  • Tel. +48 532 402 991
  • www.detexpol.pl
  • office@detexpol.pl

    Administratorem Twoich danych osobowych jest DETEXPOL Tomasz Włodarczyk, ul. Liściasta 74D/20, 91-357 Łódź. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

    Contact our representatives

    Region 4 Region 2 Region 3 Region 1 Gdańsk Bydgoszcz Włocławek Olsztyn Białystok Warszawa Radom Łódź Lublin Rzeszów Kraków Katowice Opole Wrocław Zielona góra Poznań Szczecin
    • Region nr 1
      Sales Representative
      Maciej Grochowski Tel. 604 288 651 maciej@detexpol.pl
    • Region nr 2
      Sales Representative
      Piotr Wójcik Tel. 660 067 180 p.wojcik@detexpol.pl
    • Region nr 3
      Sales Representative
      Piotr Kocwa Tel. 508 064 754 p.kocwa@detexpol.pl
    • Region nr 4
      Sales Representative
      Michał Policht Tel. 696 730 952 m.policht@detexpol.pl
    • Baby products Mayamoo
      Sales Representative
      Daniel Stachura-Michalski tel: 500 046 730 d.stachura@detexpol.pl
    Fabrics Sławomir Andrzejewski Trader
    tel: 784 452 888 s.andrzejewski@detexpol.pl
    Advertising products Daniel Stachura-Michalski Trader
    tel: 500 046 730 d.stachura@detexpol.pl
    Foreign sales Sławomir Andrzejewski Trader
    tel: 784 452 888 s.andrzejewski@detexpol.pl
    Network sales Monika Smętek Trader
    tel: 530 255 277 m.smetek@detexpol.pl
    Baby products Mayamoo Daniel Stachura-Michalski Trader
    tel: 500 046 730 d.stachura@detexpol.pl
    HORECA Sławomir Andrzejewski Trader
    tel: 784 452 888 s.andrzejewski@detexpol.pl
    ACCOUNTING DEPARTMENT Anna Zarzycka Chief accountant
    tel: 532 510 584 ksiegowa@detexpol.pl
    INVOICES DEPARTMENT Lidia Witczak Sales and warehouse administration specialist
    tel: 532 402 991 l.witczak@detexpol.pl

    Dystrybutorzy

    Sprawdż listę naszych dystrybutorów Read more