fbpx
Vyberte kategorii

Kontaktujte naše zástupce

Region 4 Region 2 Region 3 Region 1 Gdańsk Bydgoszcz Włocławek Olsztyn Białystok Warszawa Radom Łódź Lublin Rzeszów Kraków Katowice Opole Wrocław Zielona góra Poznań Szczecin
  • Region nr 1
    Obchodní zástupce
    Maciej Grochowski Tel. 604 288 651 maciej@detexpol.pl
  • Region nr 2
    Obchodní zástupce
    Piotr Wójcik Tel. 660 067 180 p.wojcik@detexpol.pl
  • Region nr 3
    Obchodní zástupce
    Piotr Kocwa Tel. 508 064 754 p.kocwa@detexpol.pl
  • Region nr 4
    Obchodní zástupce
    Michał Policht Tel. 696 730 952 m.policht@detexpol.pl
  • Dětské výrobky Mayamoo
    Obchodní zástupce
    Daniel Stachura-Michalski tel: 500 046 730 d.stachura@detexpol.pl
Tkaniny Sławomir Andrzejewski Obchodník
tel: 784 452 888 s.andrzejewski@detexpol.pl
Reklamní produkty Daniel Stachura-Michalski Obchodník
tel: 500 046 730 d.stachura@detexpol.pl
Zahraniční prodej Sławomir Andrzejewski Obchodník
tel: 784 452 888 s.andrzejewski@detexpol.pl
Síťový prodej Monika Smętek Obchodník
tel: 530 255 277 m.smetek@detexpol.pl
Dětské výrobky Mayamoo Daniel Stachura-Michalski Obchodník
tel: 500 046 730 d.stachura@detexpol.pl
HORECA Sławomir Andrzejewski Obchodník
tel: 784 452 888 s.andrzejewski@detexpol.pl
ÚČTÁRNA Anna Zarzycka Hlavní účetní
tel: 532 510 584 ksiegowa@detexpol.pl
ODDĚLENÍ FAKTUR Lidia Witczak Specialista prodeje a správy skladu
tel: 532 402 991 l.witczak@detexpol.pl

KONTAKT

Obchodní kancelář
  • 95-071 Rąbień, ul. Okrężna 14
  • Tel. +48 532 402 991
  • www.detexpol.pl
  • office@detexpol.pl

    Administratorem Twoich danych osobowych jest DETEXPOL Tomasz Włodarczyk, ul. Liściasta 74D/20, 91-357 Łódź. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

    Dystrybutorzy

    Sprawdż listę naszych dystrybutorów Přečtěte si více